KONST / Litografier / Grafiskt blad 15967260
nr 1596 7260
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 39/46. Bildmått: 31x42 cm, yttermått inklusive ram: 38x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:43:47
500 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen